Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Juventus FC
Автор: kolesanec Категория: Спорт
Прочетен: 1299 Постинги: 11 Коментари: 0
Постинги в блога
25.09.2018 13:25 - Барселона
Минатата година на 18 Април во Ла Лигата Барселона го порази Реал Мадрид со резултат од 3:0.Победата и значеше на Барселона,бидејќи долдо време не го беше поразил ,,кралскиот клуб,,.
-Состав на Реал Мадрид:
1.Навас                  8.Крос ...
Категория: Спорт
Прочетен: 65 Коментари: 0 Гласове: 0
25.09.2018 09:47 - youtube
Youtube e mesto kade ima video snimci.Kreatorite na videata se vikaat youtuberi.
Eden naprimer youtuber  Lule Pljugica
Категория: Хоби
Прочетен: 65 Коментари: 0 Гласове: 0
25.09.2018 09:45 - newest iphones
 
iPhone (/ aɪfoʊn / EYE-fone) е линия от смартфони, проектирани и пуснати на пазара от Apple Inc. Продуктовата линия на iPhone използва софтуер за мобилна операционна система на iOS на Apple. Първото поколение iPhone беше пус...
Категория: Технологии
Прочетен: 60 Коментари: 0 Гласове: 0
Ovaa igra moze sekoj da ja igra.EVE SEGA KE VI LINK I ODETE VO DESCRIPCIJATA ZA DA JA SLEGNETE IGRAVA...Koj ne ja znae igrata moze da ja pogledne na YouTube! Napisete Cs 1.6 i gledajte 
kolky sakate.
Категория: Видео
Прочетен: 170 Коментари: 0 Гласове: 0
25.09.2018 09:30 - Jake Poul VS KSI
                                                Logan Poul VS KSI
Кси наспроти Логан Пол Официјалниот постер за KSI наспроти Логан Пол. Датум 20:30 БСТ, 25 август 2018 Место Манчестер Арена, Манчестер, Англија Наслов (и) на линијата Насло...
Категория: Спорт
Прочетен: 59 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 25.09.2018 09:35
25.09.2018 09:13 - Angela&Zule
                                              МЕДЕНА ТОРТА
За тортата ни  се потребни следниве намерници:
3 чаши брашно
Категория: Рецепти
Прочетен: 130 Коментари: 0 Гласове: 0
 Излезе новиот компјутер што е SUPERGAMINPRO. Има матична плоча msi DDR4.Има напојување од 250V. Има Hard Disc од 1000GB (1TB).Има RAM G-SCILL 16 GB. SAMSUNG SSD 250GB.Графичка GeForce GTX  1080ti. Процесор IntelCore i7 7700Ghz. Windows ...
Категория: Технологии
Прочетен: 84 Коментари: 0 Гласове: 1
25.09.2018 08:59 - mancester united
 mancester united е нај јака екипа воа Англиа и е 15 во премиер лигата.
Категория: Спорт
Прочетен: 43 Коментари: 0 Гласове: 1
25.09.2018 08:55 - Liverpool
 Liverpool е најјака екипа во Англија и тие се први во Premier League. Тие го имаат освоено првиот пласман со 18 пени , 14 погодоци и со 2 примени гола.  
Категория: Спорт
Прочетен: 52 Коментари: 0 Гласове: 1
18.09.2018 09:51 - Франција
 Франција по пост од 20 години оваа година успеа повтроно да стане светски шампион. Тие во финалето ја поразија Хрватска со резултат 4:2.
Категория: Спорт
Прочетен: 58 Коментари: 0 Гласове: 0
18.09.2018 09:07 - Tose Proeski
 Tose e najpoznat pejac od Makedonija. Negovite pesni se slusaat i po negovata smrt. Toj umrel na 17 oktomvri 2007 godina neposredno posle negoviot najgolem koncert koj bese odrzan na Gradskiot stadion vo Skopje.
Категория: Музика
Прочетен: 174 Коментари: 0 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: kolesanec
Категория: Спорт
Прочетен: 1299
Постинги: 11
Коментари: 0
Гласове: 3
Архив
Календар
«  Януари, 2019  
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031