Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
18.09 09:51 - Франција
Автор: kolesanec Категория: Спорт   
Прочетен: 44 Коментари: 0 Гласове:
0 Франција по пост од 20 години оваа година успеа повтроно да стане светски шампион. Тие во финалето ја поразија Хрватска со резултат 4:2.
image
Тагове:   france croatia final 2018,


Гласувай:
0
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: kolesanec
Категория: Спорт
Прочетен: 983
Постинги: 11
Коментари: 0
Гласове: 3
Архив
Календар
«  Ноември, 2018  
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930