Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
25.09 08:55 - Liverpool
Автор: kolesanec Категория: Спорт   
Прочетен: 35 Коментари: 0 Гласове:
1 Liverpool е најјака екипа во Англија и тие се први во Premier League. Тие го имаат освоено првиот пласман со 18 пени , 14 погодоци и со 2 примени гола.  image
Гласувай:
1
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: kolesanec
Категория: Спорт
Прочетен: 970
Постинги: 11
Коментари: 0
Гласове: 3
Архив
Календар
«  Ноември, 2018  
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930